Zájazd do BRUSELU a AMSTERDAMU s výstavou kvetín a návštevou skanzenu Zaanse Schans

Fantastický 5-dňový poznávací zájazd za 169€ vrátane dopravy, raňajok, sprievodcu a vstupu do skanzenu Zaanse Schans

Je nám ľúto, ale idete neskoro. Čas na nákup tejto ponuky už vypršal!

Sledujte túto spoločnosť a nenechajte si ujsť už žiadnu zľavu!

Ponuka 169 Ponuka skončila
250 pôvodne
47 zákazníkov
Fotka zľavy: Fantastický 5-dňový poznávací zájazd za 169€ vrátane dopravy, raňajok, sprievodcu a vstupu do skanzenu Zaanse Schans 32%

Platnosť kupónu

do 12.05. 2013

Podmienky

 • Termín zájazdu od 08.05.  do 12.05.2013
 • Nástupné miesto Bratislava – bez príplatku
 • Nástupné miesta s doplatkom (20 €) – Prešov, Košice, Rožňava
 • Nástupné miesta s doplatkom (15 €) – Zvolen, Lučenec, Rimavská Sobota
 • Nástupné miesta s doplatkom (6 €) – Nitra, Trnava
 • V prípade záujmu o iné nástupné miesta ako je uvedené kontaktujete priamo CK

Kde kupón uplatniť

CK ADRIA TRAVEL
Rudohorská 27
974 11   Banská Bystrica
e-mail: zajazdy@traveladria.eu
Tel.: 0911 692 269
www.traveladria.eu

Diskusia

Počet príspevkov v diskusii: 0

Vstúpte do diskusie »

Pre jednu osobu:

 • autobusovú dopravu,
 • 2 x hotelové ubytovanie v dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením,
 • 2 x raňajky
 • služby sprievodcu,
 • vstup do skanzenu Zaanse Schans
 • ukážka výroby drevákov, syrov spojených s ochutnávkou
 • poistenie insolventnosti CK
 
Nástupné miesta a termíny:
 
8.5 – 12.5.2013

Trasa A – Prešov, Košice, Rožňava, Rimavská Sobota,  Lučenec, Zvolen

Trasa B – Nitra, Trnava, Bratislava

 

Poznávací zájazd do BRUSELU a AMSTERDAMU s výstavou kvetín v Keukenhofe a návštevou skanzenu Zaanse Schans len za 169€ pre 1 osobu.

 

Program zájazdu:
 
1 deň:
V poobedňajších hodinách odchod zo Slovenska (záleží od nástupného miesta).
 
 
2 deň:
V ranných hodinách príchod do Amsterdamu, spoločná prehliadka so sprievodcom – Námestie Dam, múzeum voskových figurín Madame Tussauds, Kráľovský palác, radnica, trieda Damerek. Individuálne voľno. V podvečerných hodinách presun na ubytovanie.
 
 
 
3. deň:
Raňajky, po raňajkách presun do skanzenu dedinky Zaanse Schans, kde spoznáte tradičný život, uvidíte ukážky výroby drevákov, syrov. Individuálna prehliadka. Po prehliadke presun na výstavu kvetov Keukenhof – nikde inde nenájdete také množstvo rôznych tulipánov a kvetín. Keukenhof je park plný rôznofarebných tulipánov, hyacintov, narcisov a ďalších jarných kvetín. Individuálne voľno. V prípade nezáujmu o Keukenhof, možnosť individuálnej návštevy centra Amsterdamu. Presun na ubytovanie. 
 
 
4.deň:
Raňajky, po raňajkách presun do Bruselu. Prehliadka so sprievodcom –  Atómium a park Mini-európa, kde nájdete modely najvýznamnejších budov Európskej únie, námestie Grande Place, katedrála saint Michael, Kráľovský palác, cikajúci chlapec - Manneken Pis. Individuálne voľno. Vo večerných hodinách odchod z Bruselu. 
 
 
5. deň: 
Príchod na Slovensko v ranných hodinách.
 
 
 
Amsterdam je jedným z najromantickejších a zároveň najliberálnejších miest v Európe. Prekrásne kanály, historické pamiatky, múzeá prilákajú milióny turistov každý rok. Amsterdam je tiež mestom tolerancie a rôznorodosti. Je to miesto legálnej predajnej lásky a zároveň miesto, kde počas dňa ucítite závan ľahkých drog na každom kroku. Amsterdam má všetky výhody veľkomesta: bohaté kultúrne možnosti, zábavné podniky najrôznejšieho druhu, múzeá či galérie no zároveň má dobrú dopravnú infraštruktúru. Mesto je veľmi malé, pokojné a vďaka kanálom máte často pocit, že ste uprostred vidieka a to aj napriek tom, že ste len pár minút vzdialený od centra rušného mesta. Pri prechádzke centrom určite začujete množstvo cyklistických zvončekov, pretože práve bicykel je najbežnejším dopravným prostriedkom v Amsterdame. Bicykel sa využíva nielen kvôli zápcham, nedostatku parkovacích miest no najmä kvôli atmosfére, ktorú počas bicyklovania môžete zažiť.
 
 
Skanzen Zaanse Schans kde si môžete pozrieť tradičný život na holandskom vidieku. Počas návštevy uvidíte nielen mlyny ale aj tradičné dielne, kde si bude môcť pozrieť výrobu typických holandských drevákov alebo syrov. Tiež na Vás čaká ochutnávka syrov.
 
 

Brusel: Mesto Brusel je považované za metropolu Európskej únie a aj napriek tomu tu nájdete pohodovú atmosféru vďaka kaviarňam, ktoré lemujú úzke uličky centra. V múzeu zmenšených stavieb sveta v Mini Európe, si budete môcť prezrieť tristo stavieb a modelov európskych pamiatok ako napr Eiffelovu vežu, šikmú vežu v Pise, sopku Vezuv, či miniatúru slovenského Modrého Kostolíka.