Vaša BratiZlava.sk sa premenovala na SetriZa3.sk

BratiZlava.sk spojila svoje sily s portálom SetriZa3.sk, patriacim medzi slovenskú špičku, a stala sa tak jedným z najnavštevovanejších webov tohto typu na slovenskom trhu. Do radov vás - klientov BratiZlava.sk - pribudlo ďalších vyše 120 000 nových tvári a podstatne sa, aj vďaka tomu, zvýši tiež kvalita a množstvo nových ponúk.

BratiZlava.sk

Pre vás osobne to znamená vlastne len samé plusy - lepšie akcie, širší výber a zaujímavejší obsah. Všetko ostatné - čo sa týka prostredia, platieb, kupónov atď. zostáva v overených starých koľajách.

Tešíme sa z vašej doterajšej aj budúcej priazne a už čoskoro vám predstavíme nové zaujímavé súťaže a ďalšie neodolateľné ponuky :)

Kvitnúci čaj v MOU pod Michalskou bránou - čaro rozkvitnutej prírody!

Príďte si vychutnať skvelé chute a vône kvitnúceho čaju len za 1,99€ v známom podniku MOU v centre Bratislavy! Vyberte si až zo 6 lahodných príchutí!

Bratislava / Staré mesto
Kúpiť kupón na zľavu 1,99
3,98 pôvodne
2 zákazníci
6dní 7:49:3
čas na objednanie
Fotka zľavy: Príďte si vychutnať skvelé chute a vône kvitnúceho čaju len za 1,99€ v známom podniku MOU v centre Bratislavy! Vyberte si až zo 6 lahodných príchutí! 50%

Platnosť kupónu

od dnes do 1.10. 2014

Podmienky

 • rezervácia nie je nutná
 • pre uplatnenie zľavy je nutné sa preukázať platným kupónom na mieste
 • množstvo kupónov v akcii nie je limitované

Kde kupón uplatniť

 
Michalská 5
81101 Bratislava
 
telefón:
02 207 462 91
 
 
Otváracie hodiny:
 
Po - St: 09:00 - 24:00 hod.
Št: 09:00 - 01:00 hod.
Pia - So: 09:00 - 03:30 hod.
Ne: 12:00 - 22:00 hod.

Diskusia

Počet príspevkov v diskusii: 0

Vstúpte do diskusie »

Čaj pre vaše zmysly, ktorý vám rozkvitne priamo pred očami!

Kvitnúci čaj je unikátny svojou individualitou a exkluzivitou a jeho tajomstvo spočíva v dokonalom viazaní čajových lístkov do malých guľočok. Každý kvitnúci čaj je majstrovským dielom, ktoré dokáže vyrobiť iba malá skupina majstrov v Číne, preto je vzácnym a vyhľadávaným čajom. Vychutnajte si príjemný večer pri kvitnúcom čaji v známom podniku Mou v centre Bratislavy na Michalskej ulici. Vybrať si môžete až zo 6-tich výnimočných príchutí - Srdce k srdcu, Večernica, Nekončiaca láska, Kráska v ružovom, Slnečný lúč či Tančiaca víla.

 • zľava na 0,5l kvitnúceho čaju
 • vybrať si môžete zo 6-tich príchutí
 • jedinečná chuť v netradičnom prevedení
 • príjemný a profesionálny personál
 • útulné prostredie
 • vynikajúca lokalita v centre Bratislavy na Michalskej ulici

 

kvitnúce čaje teazona

V cene kupónu za 1,99€ je zahrnuté:

 • 0,5 l kvitnúceho čaju
 • na výber príchute: Srdce k srdcu, Večernica, Nekončiaca láska, Kráska v ružovom, Slnečný lúč, Tančiaca víla

 

Kvitnúci čaj Srdce k srdcu

sa rozvinie do prekrásneho ružovo - červeného kvetu, ktorý pripomína dve k sebe sa tlačiace srdcia. Je to čaj, ktorý vie potešit nielen svojim krásnym vzhľadom, ale i osvěžujúcou vôňou kvetov a jemným zelenožltým nálevom nasládlej chuti.

Kvitnúci čaj

Kvitnúci čaj Večernica

Večernica - čierny čaj Golden Tip, kvet jazmínu a nechtík lekársky.

Kvitnúci čaj  Nekončiaca láska

V nádherný kvetinový polkruh kvetov jazmínu korunovaný ružovým kvietkom láskavcovky vykvitne púčik Nekončiacej lásky. Dominantný je kvet nechtíka lekárskeho, ktorý spolu so zeleným čajom zafarbí nálev do zlatavej farby.

Kvitnúci čaj Kráska v ružovom

Dúhový púčik rozkvitne do ružovej hviezdice a vytvorí tak načervenalý nálev s prenikavou chuťou ibišteka. Kráska v ružovom je svojou kombináciou zeleného čaje a ibišteka vhodná pre huť milovníkov ovocných čajov, ktorí chcú využiť blahodárne účinky zeleného čaju.

kvitnúce čaje teazona

Kvitnúci čaj Slnečný lúč

Svetložltý nálev jazmínovej chuti, ktorý vás zahreje ako prvý jarný lúč slnka. Zviazané kvietky jazmínu, ktoré sa v nálevu vznesú hore ako lúče zo žltého kvetu chryzantémy, která je žltým slnkom, vám poskytnú lahodný nálev so sviežou arómou.

Kvitnúci čaj Tančiaca víla 

Tančiaca víla vykvitne nad zelené čajové lístky v podobe kvetinovej brány tvorenej z kvietkov jazmínu a ľaliee. Poskytne jemný žltý nálev s príjemne nasládlou jazmínovou vôňou a vynikající čaj získá okrem nádherného tvaru aj špeciálnu vôňu.

Mou

Mou

Mou

Kvitnúce čaje sú maličkým klbkom vytvoreným z usušených čajových lístkov a kvetov zviazaných do guľôčky. Tá sa pri zaliatí horúcou vodou začne roztvárať a vykvitne z nej kvet. Rastliny používané na výrobu kvitnúcich čajov sú väčšinou jemné a v priebehu niekoľkých minút sa rozvíja ich vôňa a zafarbenie. Typickým miestom ich výroby je čínska provincia Yunnan.

Kúpiť kupón na zľavu 1,99
3,98 pôvodne
2 zákazníci
6dní 7:49:3
čas na objednanie
Chcete vašu službu alebo produkt prezentovať zákazníkom na SetriZa3.sk? Informácie pre partnerov »